آگهی ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
آگهی های مشابه
ماشین چمن زن Amazone GH02 120 Amazone GH02 120 ‎€۱٬۲۰۶٫۰۰ ماشین چمن زن 2000 1200 mm دانمارک، Fyn
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo
فروخته شد
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 2
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 3
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 4
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 5
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 6
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 7
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 8
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 9
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 10
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 11
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 12
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 13
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 14
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 15
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 16
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 17
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 18
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 19
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 20
ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo تصویر 21
1/21
مارک:  Klippo
مدل:  Gräsklippare Klippo
سال ساخت:  1996
وزن خالص:  38 kg
موقعیت مکانی:  سوئد Karlstad
تاریخ تبلیغات:  ۵ ژوئیه ۲۰۲۴
شماره مشخصه فروشنده:  2036991
حراج:  1
تاریخ انقضا:  2024-07-09 11:20
توصیف
ابعاد کلی:  طول - 1.3 m، عرض - 0.52 m
موتور خودرو
سوخت:  بنزین
وضعیت
وضعیت:  دست دوم

اطلاعات تکمیلی — ماشین چمن زن Klippo Gräsklippare Klippo

سوئدی
Kommentar om användning:Användes för ca. 10 år sedan.
Fungerade vid senast användning. Är inte Funktionstestad sedan senaste användning.
Förvarats inomhus.Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar:Saknar några klipps.
Slitage, skav och repor förekommer.Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Service genomfördes senast vid senaste användningen.
Längd (m): Ca. 130 cm
Bredd (m): Ca. 52 cm
ماشین های چمن زن Klippo
نتایج جستجو: 2 آگهی
نمایش دادن
اشتراک